Wybielanie zębów - Dental Care Konin

Przez lata spożywamy kolorowe jedzenie, pijemy kawę lub herbatę czy też palimy papierosy, przez co zęby zaczynają ciemnieć. Regularne mycie może usunąć część przebarwień powierzchownych na szkliwie, lecz te, które spenetrowały głęboko strukturę zęba są trudne do usunięcia w zwykły sposób.

Nie od dziś wiadomo, że „jak nas widzą, tak nas piszą” i choć można to wypierać, to jednak wygląd jest jedną z pierwszych rzeczy, na którą wszyscy zwracają uwagę. Szczególnie istotny wpływ na cały wizerunek ma piękny uśmiech, który wiele mówi o danej osobie. Pociemniałe i przebarwione zęby od razu rzucają się w oczy. Niestety utrzymanie śnieżnobiałych zębów jest niezwykle trudne, ponieważ osad z tak uwielbianej przez większość ludzi kawy czy herbaty wywiera bardzo niekorzystny wpływ na wygląd szkliwa. Istnieje również masa innych czynników, których nie sposób w codziennym życiu unikać. Chcąc uzyskać olśniewający uśmiech warto zdecydować się na wybielanie zębów, które oferujemy Pacjentom naszego gabinetu w Koninie.

Wybielanie zębów - metody

Wybielanie ma na celu uzyskanie pięknego białego uśmiechu przy użyciu metod:

  • lampą Beyond - wybielanie na pierwszej wizycie w gabinecie, niezwykle skuteczne - zmiana koloru od 5 do 14 odcieni koloru w skali Vita, pozbawione pozabiegowej nadwrażliwości zębów,
  • nakładkowe - przy użyciu szyn i materiału wybielającego w domu pacjenta.
Wybielanie zębów metodą Beyond™

Metoda BEYOND™

To jednorazowy zabieg polegający na nałożeniu specjalnego żelu wybielającego na powierzchnię zębów, a następnie aktywowaniu go przez światło akceleratora. Żel wybielający oparty jest na nadtlenku wodoru oraz innych składnikach, których zadaniem jest zwiększenie rezultatu oraz zmniejszenie wrażliwości. Żel wybielający pod wpływem światła z akceleratora BEYOND™ zwiększa szybkość przechodzenia żelu wybielającego przez szkliwo do zębiny. Światło emitowane przez akcelerator znacznie przyspiesza proces wybielania zębów poprzez zwiększenie częstotliwości, przy której związki nadtlenku wodoru rozbijają się. To powoduje błyskawiczny efekt utleniania w środku struktury zęba, przez co widoczne przebarwienia są rozbijane na mniejsze i utleniane. Efektem wybielania są białe, lśniące zęby pacjenta. Cały zabieg trwa ok. 45 minut, jednak jego długość może się różnić w zależności od przypadku.

Zabieg BEYOND™ jest całkowicie bezpieczny, wykonywany przez lekarza stomatologa. Zęby po wybielaniu nie stają się "bardziej chłonne" dla barwiących substancji, a trwałość zabiegu zależy w największym stopniu od trybu życiu

Zaufaj profesjonalistom

Oglądane w reklamach pasty do zębów przekonują nas o szybkim i skutecznym, domowym wybielaniu zębów. Produkty te jednak, choć cieszą się popularnością, nie przynoszą zwykle zadowalających efektów. Pragnąc najlepszych rezultatów, warto powierzyć się w ręce specjalistów. Gabinet stomatologiczny Dental Care w Koninie oferuje profesjonalne i bezpieczne wybielanie zębów.